27.05.19/11:26

BKM Mutfak- Çok Güzel Hareketler Bunlar..

Başlatan depresif, 06.07.08/12:00

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

depresif

Aradım forumda açılmamış sanırım konusu, ben üzerime düşeni yaptım :)

Evet..

Dört yıl önce, BKM’ye bırakılan özgeçmişler, sektördeki tanıdık isimlerin yönlendirdiği yetenekli gençler, çeşitli işlerde yan yana gelinmiş ve pırıltıları ile iz bırakmış amatör ruhlu, pek çoğu okullu ve profesyonel “çırak”, heyecanlı bir davete icabet etti. BKM’nin ofisinin bulunduğu binanın üst katında genişçe bir salonda
Yılmaz Erdoğan, Demet Akbağ, Altan Erkekli, Zerrin Sümer, Tolga Çevik, Celal Tak, Caner Alkaya ve Muhsin Kızılkaya
bu hevesli gençleri karşılarına almış, planlarını anlatıyordu. Plan şuydu: haftanın 4 günü burada ders yapacaklardı. Burası gönüllü bir platformdu, kayıt için para pul gerekmiyordu, diploma olarak da alkış vaat ediliyordu.

Sahne tozuna aşık 50 kadar genç, tüm işlerini, hayatlarını bu derslere göre organize etti, kimileri gitti, yerlerine yenileri geldi. Bir süre sonra BKM’nin yanında kurulan küçük cafe/bar ve kabare mekanı BKM Mutfak’ın alt katına taşındılar. Sadece oyuncu olmayı değil, bakmayı, görmeyi, yazmayı öğrendiler. Yılmaz Erdoğan ilk sezonun derslerinin ardından “çırakları” BKM Mutfak’ın köşesindeki 10 metrekarelik sahnenin karşısına geçirdi ve dedi ki:“ Haydi bakalım, yazdıklarınızı burada sahneleyin!”

İlk bölümünü izlediğimde Yılmaz Erdoğan'dan nasıl böylesıne kötü bir iş çıkar demiştim. Ama sonraki bölümleri gayet başarılıydı.

Bkm Mutfak - Çok Güzel Haraketler Bunlar

fotka

22.07.08/19:09 #1 Son düzenlenme: 22.07.08/19:19 fotka
yılmaz erdoğanhocalığını yapıyor BKM oyuncuları oynuyor.. izleyin bi baklım :)

http://www.pckolog.net/2008/05/ok-gzel-hareketler-bunlar-1blm-full.html

son tango

ya,bu aslında size bakan bi çift göz için söylenebilir ..çok da şık durur gibi sanki .. çok güzel hareketler bunlar ;)