18.07.19/06:50

İslamiyet Mükemmel Bir Sistemdir...

Başlatan P_Ýn_iLtÝ, 09.07.08/13:22

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

conan

siz diyorsunuz ya kominizm sistemi ile yönetilen ülke yok diye. Dedikleriniz Kominizm ülkelerinde uygulanuyor. Ama bizim dediğimiz islam Peygamber efendimiz zamanında islamı savunuyoruz. Şu andaki değil.. sana bir örnek Türkiye Cumhuriyeti %99 Müslüman deniyor. Acaba Kacı camiye gidiyor. Ne lkadarı islamı tanmını biliyor. Bilenlerde Kulaktan duyma bilgilerle yaşıyor. Gelelim İslam dünyasına İslam Kadına en çok değer veren dindir.İslamda çarşaf diye bir şey yoktur çarşaf osmanlı devletinin çıkardığı bir kıyafettir bayanların saçlarını örten her eşarp dinen uygundur günümüzdeki tesettür ise günümüz şartlarına uyan kıyafettir kuranda ise çarşaf emredilmedi

kiya

evladım bakınız, sizin komünizm dediğiniz şey, köylü ve savaştan yıkılmış halde çıkan "çarlık rusyası"nı alıp, dünyanın en büyük ekonomilerinden biri haline getirebiliyor. sonucu ne olursa olsun bu deneyime bakıp şunu diyeni anlarım: "evvet kardeşim, gördünüz, komunizm mükemmel bir ilerleme sunuyor. birkaç küçük düzeltmemiz kaldı. onları da yapıp geleceğiz evelallah."

ee, ama evladım, türkiye böyle, mısır şöyle, arabistan vahhabi, tanzanya çahhabi; eee, evladım, olmuyor demek ki, zorlamayınız...