20.07.19/11:26

Yaratıcı-Tanrı-Allah

Başlatan Hades, 29.04.05/15:08

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

mak1

ben tabiat gereği müslümanlar niye az bilgili oluyor

PhalanX

Alıntı yapılan: mak1 - 15.09.07/12:21
ben tabiat gereği müslümanlar niye az bilgili oluyor

arkadaşım polimiğe girmeye bile gerek yok. Ben hayretler içindeyim. Bir insan nasıl olur da bu kadar kindar olabilir Allah'a (ya da tanrıya..).
Bu insanlar o kadar kin dolular ki O'na inananlara da etmediklerini bırakmamaya çalışıyorlar..
Ama kıyamet yaklaşıyor. Yakında bu tip insanlar da kalmamaya başlayacak. Biliyorsunuz kıyamet alametlerinden biri de inananların sayısının artmasıdır...

Ne diyim her nasıl olursa olsun, inşallah en azından doğru bildiğini yaşamaktan pişman olmayanlardan olun...

flzf

polemiğe girecek kadar bilgin varmı ki :D

SWORDFÝSH

Adnan kardeşimin yazısını okuyun özet bu....Allaha tanrı  denmez.

ayşeye fatma  denmez,elmaya karpuz denmez..

flzf

yokya

şimdi sana en basit nasıl anlatıyım bilmemki bak tanrı evrensel küme allah ta bu kümenin içindeki bir A kümesi tamammı

E kapsar A yı

PhalanX

polemiğe girecek kadar bilgin varmı ki :2funny:

var abicim ama polemiğe girmeyecem artık kusuruma bakmayınız. bu arada imzandaki 134 hoşuma gitti :)
Alıntı yapılan: flzf - 15.09.07/12:47
yokya

şimdi sana en basit nasıl anlatıyım bilmemki bak tanrı evrensel küme allah ta bu kümenin içindeki bir A kümesi tamammı

E kapsar A yı

A da birgün seni kapsayacak merak etme ;)
" Hepiniz sonunda O'na döndürüleceksiniz "

flzf

o aslında 13 21 34 diye giderken 134 görünüyor :)

PhalanX

Alıntı yapılan: flzf - 15.09.07/12:50
o aslında 13 21 34 diye giderken 134 görünüyor :)

ee bakış tarzına göre diğişiyor..
ASCII ye göre bakarsan 134 haç a tekabül ediyor..
Bu bir tesadüf mü?

flzf

tabi tabi siz ona küfredin küfredin ona döneceğimizi benden iyi bildiğinizi idda edin oldu

elbetteki tesadüf

PhalanX

ya flzf söyler misin kardeş senin inanma anlayışın ya da kapsamın nedir? Yanlış anlama sadece çok merak ettim o yüzden soruyorum kesinlikle bir art niyetim yok..