23.05.19/07:11

evrim teorisi dogrudur cunku...

Başlatan humanist_, 14.08.08/22:38

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

humanist_

evli degilim ben daha 18 yasındayım

ben kambriyen patlamasını zaten biliyorum
evrime ters dusuyor
bunu nasıl acıklayacaksınız diyorum

kiya

ben de sana açıklamıycaz diyorum, herkese açıklıycaz, sana açıklamıycaz! yüzbin defa daha söyliyim mi?

humanist_

sen sozcu musun
sıfırın baslarken gonderdigi otomatik gelen mesajda da dedigi bigi burası ozgurce dusuncelerini soyleyecegin bir forum

kiya

evet, özgür diyor bak dikkat edersen, sana açıklamamakta sınırsız özgürlüğümüz var. bak sana söylüyüm; berber konan'a bile açıklıycaz, sana açıklamıycaz, o derece yani!..

humanist_

ozgurlugun var ozgurluguNUZ degil

kiya

bizim özgürlüğüMÜZ var canım, bak, sana kambriyen patlamasanı açıklamıyoruz diye kıskançlıktan kıvranıyorsun. ama söyledim, ali'ye, veli'ye, soyu sopu deliye bile açıklıycaz, sana açıklamıycaz. istersen başbakana çık, ister aihm'ye başvur, gene de açıklamıycaz sana, o kadar!..

davar çobaný

herhalda möhüm bişey söylüyecekler burada. bekleyek bakak nolacak.

kiya

heee, davarçobanı'na bile açıklıycaz emme bu humanistalttire'ye açıklamıycaz, öyle kardeşim, bizde böyle, keyfimize kahya olmak isteyen varsa buyursun gelsin...

humanist_

Alıntı yapılan: kiya - 15.08.08/14:46
bizim özgürlüğüMÜZ var canım, bak, sana kambriyen patlamasanı açıklamıyoruz diye kıskançlıktan kıvranıyorsun. ama söyledim, ali'ye, veli'ye, soyu sopu deliye bile açıklıycaz, sana açıklamıycaz. istersen başbakana çık, ister aihm'ye başvur, gene de açıklamıycaz sana, o kadar!..

acıklaYAMIYORSUN