24.08.19/08:39

Sırf Kadınların Yetiştirdiği Erkekler Anti-maço mu olur?

Başlatan gobilibozo, 16.08.08/10:23

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MrsBrown

oynakelektron

bu ne? yeni gelenlere bir çeşit sınav mı? üç sayfalık bir başlık bu. ben tembelim çabuk sıkılırım.

gobilibozo

Evet ya önemli bir detay bu,kadın kayıtsız şartsız seviyor,merhametin sevginin en saf halini görüyor çocuk anneden,bu durum çocuğun,sevgisini belli etmekten çekinen bir otorite ile merhamet pınarı arasında kalmasını engelliyor ve daha lokum gibi yavrucaklar çıkabiliyor.

Hakikaten erkekler büyümüyor galiba,bir araştırma sonucunda,40 yaşındaki bir erkeğin 20 yaşınaki bir kadının ile akıl olgunluğu aynı imiş,ne derece bilimsel bir araştırmadır bilemiyorum fekat erkeklerin daha geç olgunlaştığı bir gerçek. :P o da bişeymi? 80 yaşında olan dedem tetris oynamaya bayılırdı mesela,yenilince suratı kızarır,morali bozulurdu ve galibiyete kadar uzatmalı oynardı :D fekat bunu bir kadında görmek pek mümkün değildir.

Hemen sıkılma oynakelektronik,daha doğranacak erkekler var sırada :P

cosinus78

Bir de tersi tarafından bakalım; erkeklerin yetiştirdiği kadınlar nasıl oluyor?

Erkeklerin çoğunun "erkek gibi kız" diye tanımlanan kadınlara karşı derin bir zaafları olduğunu düşünüyorum. bu türdeki kadınlarla çok yoğun duygusal ilişkiye girmeye can attıklarını da. ama beraberlikte bu romantik havanın dağıldığını yerini çatışmalara bıraktığını, çok ciddi rol çatışmasıyla açıklanabilir. Cezmi ersöz, "yarıaydın babaların kızları sevişemiyor" demişti. bunu da yarıaydın bababnın kızıyla kurduğu bağın cinseliğini etkilediğiyle açıklıyordu.

"erkek gibi kız" tanımına karşın "kadın gibi erkek" tanımını koyduğumuzda perihan ablanın savları biraz daha düşünmememiz gerkliliğini öne çıkarıyor.

akrepv

Tamamen ataerkil bir ülkede, hatta dünyada neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum, üçüncü türle yakın ilişkileri mi?

Efemine mi? efe MİNE mi? boş iş bunlar. Erkek almış bir kez sazı eline, her makamdan çalar siz hiç merak etmeyin.

Hele ki kadınlar hiç yakınmasınlar, değilmiki siz doguruyorsunuz onları, değilmi ki sen yedirdin Ademe elmayı, çek o zaman cezanı, boşa sızlanıp durma. :)

oynakelektron

anti maçoluk onları gay olmaya da yaklaştırıyor mu? sanmam. öylesine aklıma geldi.

gobilibozo

Gelmesin efenim,erkek=maçomudur? yahut gay=anti maçomudur? :)

akrep sazı çalmayı bilmeyenin elinden o sazı alırlar. (meydan okudum ayol :P )

kiya

anti-maço ne demek be arkadaş! anti-maço olacağıma gay olurum daha iyi yani, ıyyyyyyy, anti-maço'ymuş. anti-faşo gibin, anti-puşt gibin bişey mi yani...

gobilibozo

Aman kiya hoca yeterki sen olduğun üzre kal ben onu latif erkek olarak değiştirebilirim,bak ne güzel latif erkek yahut halim erkek(yumuşak huylu) :P

kiya

valla bakınız kadir abi'mi çağırdım, ne diycekseniz ona deyin artık. ben kaldıramam bu kadarını. ee, kadir abi, tostunu yiyen bekliyormuş abi...