17.08.19/17:04

Gitmesine izin vermek...

Başlatan buz, 11.05.05/19:33

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

son tango

evet,zorda olsa öyle olmalı..

Ruler of the Ruins

29.09.06/23:35 #11 Son düzenlenme: 29.09.06/23:49 Ruler of the Ruins
gidecek olana izin verilmez..

zincirlerimi kırdım diyorsun, köpekte çeker kırar zincirini ama tasmasını boynunda taşıyarak kaçar..
persius un sözleri buna benzerdi.

baglar kopmadan gidilmez, kopuncada durulmaz..

prensesistar

29.09.06/23:40 #12 Son düzenlenme: 04.02.08/23:31 ekip3
ellerımı tut anne gonderme benı
ve uzat gunlerımı sar sarmala eteklerınde
duvaklarım olsun, beyaz elbıselerım
mavı gokyuzumde bır kır eglentısı
anne benı sensız bırakma tut ellerımı sar kollarında
ve unutulus herseye ragmen bır kez
daha tut kollarımı dualar et arkamdan
kolla gozet benı

yada bırak benı anne demısya dıyen gıdene dur denmez
gıden zaten gıder :-\

hayrullah67

Fedakarlık. Yüce bir olgu değilmi. Acaba gitmellimi..?, yoksa gitmemelimi..?, işte insanın kendini teste tabii tuttuğu anlardan biri, kendini anlamanın, kendini tanımanın yollarından biri. Onun gitmesine veya gitmemesine hangi t araftan  bakarak karar verdiğimiz önemlidir. onun tarafından bakarakmı..? yoksa kendi tarafımızdanmı bakarak..? . işte bir test daha..  Bana sorarsanız belki yine kaderci diyeceksiniz ama , ne olacaksa oluruna bırakmaktır. Çünkü yapılacak birşey kalmamış ise bizim bunu isteyip istememiz çok önemli değildir. Karar mekanızması çalışmış seni veya beni gale almadan  sonuca ulaştıracaktır.

brokendreams

Gitmek bir ayrılış biçimiyse, kalmak ayrılamamanın trajedisidir. Gitmesi gerektiği halde gidemeyen, kalması gerektiği halde kalamayandan daha değerli değildir. Gerçi, değer sözcüğü sırıtıyor burada. Ne gidememeye, ne kalamamaya değer biçemeyiz kolay kolay. Biçirtmezler adama.!
:ph34r: :ph34r: :ph34r:

alntı

asitikimperia

Gidilmeli birçok kere.. İzin isTenmez bunun için, zaTen kimsede veremez..
Giden kalmasına mı izin verir öTekinin..
"Aslında giden değil kalandır terkeden.."

deniz

giden gider kalan sağlar bizimdir  :)

Amon

acaba o benim gitmeme izin verirmiydi? eger o benim gitmeme izin verebilirse; beni bekledigim kadar sevmedigini dusunurdum.

Ben olmektense, yada ne olursa olsun... onun sevgisinde mahvolmayi tercih ederim. en azindan seviyor... ne yaparsa sevgsinden yapiyor... bu onun her kusurunu bagislatir...

BEN GITMESINE IZIN VERMEZDIM. bu benim gururumdur. bu benim sevgimin derecesidir. bu benim hakimiyetim, gucum, askim, ve onu sevgimde mahvedecek kadar cok SEVDIGIMIN GOSTERGESIDIR...

deniz

giden yokluğu ile cezalandırmak ister veya onun için zaten bitmiştir.
her iki durumda da yolu açık olmalı.

asitikimperia

Alıntı yapılan: deniz - 18.01.07/21:33
giden yokluğu ile cezalandırmak ister veya onun için zaten bitmiştir.
her iki durumda da yolu açık olmalı.

Bu.