21.07.19/17:17

Referandumda tercihiniz nedir?

Başlatan akrepv, 22.03.17/17:00

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Oyun ne olacak ?

Evet
0 (0%)
Hayir
2 (100%)
Bi de söyle bisey var
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 2

Oylama kapandı: 21.04.17/21:36

akrepv

Sıfır Forum yeniden açılmış, siftahı benden olsun dedim :)))

deniz

Selamlar Akrep. Seni görmek ne güzel  :smitten:

10 senenin sonunda sıfır ın tezgahından geçmiş birilerinin oyunun rengini ben de merak ediyorum doğrusu :)

akrepv

mrb Deniz. Seni görmekte güzel dostum :)

deniz

23.03.17/14:31 #3 Son düzenlenme: 23.03.17/14:53 deniz
hala "de" leri ayrı yazmıyorsun. yıllar sana pek işlememiş :P

eskisi gibi yine gevezelik yapıp konuyu piç edicez gibi duruyor. onun için hemen şunu diyeyeyim:

Bence bu referandumun yapılması bile zürdür. "Demokrasiyi kaldıralım mı" şeklindeki bir soru, demokrasi içinde yer bulamamalıydı. Kuvvetler ayrımının olmadığı, tüm yetkinin tek kişide toplandığı sistem demokrasi olamaz.

Referandum sonrasında hayır çıkmış olsa bile Erdoğan en azından bu olasılığın fikrini bize aşılamış olacak.
Anayasanın teklif dahi edilemeycek maddeleri üzerinde tartışma yaratmak en başta suçtur.

O yüzden benim oy um her ikisi de değil.

flzf

16.07.17/00:45 #4 Son düzenlenme: 16.07.17/00:52 flzf
Sayın abilerim İkinizi gormekte cok guzel umarim iyisinizdir yanliz foruma bi el atmak lazim turkce karekter kabul etmiyo mu nedir :)

deniz

Selam flzf. Bilmukabele. Forumu sadece görüntüleme amaçlı açtım. Database içeriği çok eski, forum yazılımı yeni olduğundan bazı uyumsuzluklar var. Uğraşırsam düzetirim ama şu an için bu yapıyı canlandırıp canlandırmama konusunda tereddütüm var. Eğer ilgi görürse ve yeni ve sıfırdan başlama konusunda talep olursa farklı bir yazılımla yeniden başlatabilirim. Bu işe varız diyen 10 kişi bulursak start vereceğim.

Bu arada foruma giremeyen, eski hesabını geri kazanmak isteyen varsa bana yazsın:

denizemesaj@gmail.com