18.08.19/06:52

Netflx Filmleri üzerine

Başlatan deniz, 15.04.19/21:01

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

deniz

15.04.19/21:01 Son düzenlenme: 12.06.19/17:51 deniz
Beğendiğiniz netflix filmlerini paylaşır mısınız ?

- Marseille: Gérard Depardieu'nun başrol oynadığı dizi Marseille nin belediye başkanı ve onun oğlu arasındaki seçim mücadelesi ile başlıyor. Sonrasınd olaylar mafyanın karışmasıyla gelişiyor.

- The Ruthless: Bir italyan mafya dizisi.

- Breaking Bad: 5 sezonluk dev bir fenomen dizi. Kanser olacağını anlayan ve kaybedecek hiç bir şeyi olmaya kahramanımız, kimyagerliğini kullanarak uyuşturu imaline başlıyor. Tedavisini karşılamak gibi samimi bir niyetle başlayan bu yasadışı iş onun içiçn farklı bir anlmaa bürünüyor.

- Narcos serisi: Yayınlanmış 3 sezon ile 3 ayrı büyük uyuşturucu kartelinin ortaya çıkışları, yükselişleri , yerel ve Amerikan DEA ajanlarıyla mücadelelerini anlatıyor. Devletlerin mafya ile nasıl işbirliği içinde olduğu, uyuşturucu ile mücadelenin arka planı gibi alışkın olmadığımız gerçek hikayeler yer alıyor.

- Pablo Escobar: Amerikan yapımı Narcos un ilk sezonunu izledikten sonra Colombiya yapımı olan versionunu da izledim. Bana kalırsa bu çok daha güzel. Çünkü Amerikan kahramanlığını anlatmaktan çok orjinal hikayeye daha yakın olan versiyonu.

- Suburra: Bu da Roma da geçen diğer bir Mafya dizisi. Babası Polis olan bir genç ve diğerleri de Çingene ve italyan Mafya liderlerinin oğulları etrafında  gelişiyor. Vatikana ait değerli bir arazinin Mafya grupları arasındaki çekişmeye malzeme olması ana konu. Müziği güzel.

deniz