17.08.19/17:04

Mutluluk nasıl sağlanır?

Başlatan deniz, 18.06.04/22:56

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

marcos

:)  Peki Allahsiz arkadasim bunun böyle bilinmesi senin icin cokmu önemli--benim seni nasil tanimladigim yani?

muhammara

Bir ortama girdiğinde insanlar kendilerini anlatmazlar. Bir tanışma süreci yaşanır.
Zaman geçtikçe insanlar birbirlerini tanımaya başlarlar. A adında biri vardır ve konuşmalarından dolayı dinsiz olduğu anlaşılır. A dinsizdir ama dinsiz olduğunu söylememiştir. Neden? Çünkü dinsizliğinin ilginç, dikkat çekici ve sıradışı olduğunu
düşünmektedir. Bunu hemen söylememiştir. Çünkü bir sohpette bunun ortaya çıkacağını ve o anda yüceleceğini düşünmüştür. İşte ben o A gibi olmak istemiyorum.  O yüzden senin beni dinsiz olarak tanımlaman benim için önemli.

marcos

Siradisi olmak icin bir ideoloji secimi yapacak insanlar felsefeyle ugrasmaz dostum..Felsefeciler kafasina yatan ne varsa(sira disi olmasada) savunur..ama seni A veya DINSIZ olarak tanimliyorum hosgeldin Allahsiz.. :)  

ÜSTAT SENNA

MUTLULUK KADINDIR. "o kadın"

marcos

Ne tasaduf ki Mutsuzlukda Kadindir "O kadin". Deme oluyorki Kadin His!

P_Ýn_iLtÝ

Mutluluk o kadın degildir o kadına baglanan o adamın ta kendisidir sadece kendini ona şartlamıştır hepsi bu....

fatih

o degil onlar,yani mutluluk duzelecek butun kadinlardir

Umay Kaðan

AlıntıMutluluk o kadın degildir o kadına baglanan o adamın ta kendisidir sadece kendini ona şartlamıştır hepsi bu....

Peki bu şartlanmayı ortadan nasıl kaldırabilir ? :blink:  

ÜSTAT SENNA

22.10.04/12:57 #38 Son düzenlenme: 22.10.04/13:00 ÜSTAT SENNA
MUTSUZLUK= MUTLULUK x (-1)
EVET MUTSUZLUK DA KADIN

P_Ýn_iLtÝ

mUtluluk=maddi degerler ve sonra manevi degerler...