24.05.19/23:27

Adolf Hitler'e

Başlatan gdede, 21.04.06/13:32

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muygun

Benim mezarlığımda Hitler' e bile yer vardır.
                                                                          muygun

...σzαη...

Alıntı yapılan: KOZZIK - 23.04.06/20:02
Ben o insanlarin yakildigi yerleri ve gaz odalarini gördüm,halen kötü bir koku vardi icerde.
sizce ülkemizde hitlere en yakin sahsiyet kimdirveya kim idi ?(kimseyi ima etmedigimden  emin olabilirsiniz)
Tarih boyunca ülkemizde buna benzer(insanlari yakma ve yok etme gibi)olaylar yasanmismidir?
,Ey SIFIRCILAR ! Neden kritik sorulara cevap yok ? yoksa sorumu yeterince kritik degil.yazik yazik!

gdede

istersen bu düşüncelerini yeni bi konu başlıgında paylasabilirsin bizlerle hem orda sorunun cewabını da ilk olarak sen werebilirsin sifirforum halkının dikkatini cekmek için daha etkili bi yontem olabilir ;)

...σzαη...

Ruler of the Ruins

Ihtilalci tayfamizi hitlere benzetebilirsin..

wiseman

hitler salt bir saldırgan yada diktatör değildir,
amacı almanyayı dünyanın en güçlü devleti yapmaktı...
kendi zevki için değil, kendi istediği için değil,
bir hayali gerçekleştirmek için öldürürdü....

zerdüşt haklısın şöyle ki eğer almanya bugün güçlü bir ülke ise bunu adolf hitlere borçludur ve adolf hitler her yerde dendiği gibi kimseyi " saç ve göz rengi için" öldürmemiştir.Almanya'nın almanlar için daha yaşanabilir ve daha güçlü olabilmesi için yapmıştır bunu.. ve her yerde saç ve göz rengi için katliam yaptı dedikleri zaman işte ozaman neonaziler devreye giriyor ve hitlerin gerçekten bu şekilde düşündüğünü sanıp onlar ırkçılık yapıyorlar oysa durum böyle değil hitleri yanlış tanıtan tüm insanları, yayıncıları kınıyorum.
Adolf'un yaptığı şimdiki alman hükümetinin işine geliyor.. (adolfun düşüncesi ile değil neonazi düşüncesi ile kabul ediyorlar tabi)