19.08.19/18:35

KeyLogger'lar

Başlatan ZeRDuShT, 05.05.06/20:39

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sessizlik senfonisi

Alıntı yapılan: Junior Bush - 08.05.06/21:16
beni buna katma sesszilik.. ben kullanmıyorum :P

Ben de öyle diyorum :P ;D

sessizlik senfonisi

Alıntı yapılan: philosafftrick - 08.05.06/21:21
nasıl da bılımsel konusurlar masallha
forma bak beaa hepdı hacker kekerrr
allah allahh spy varya bızım bılgısayarda yuklu arada bı spy yapıo
bne ne demek bılmıyorum bı acarsanız sevınırımmmm

Spy Casus demek...
Bunlar virüs,trojan vss... olabilir...
Bilgisayarındaki bilgileri çalmaya ve bilgisayarına zarar vermeye çalışırlar...

Spy programları var bir de...
Bu da yaramaz zarar vermeye çalışan yaramaz çocukları önce karantina altına alır sonra da imha eder :)

En iyi Spy programı olarak Ad-Aware SE Personal'i tavsiye ederim..

private1907

Arkadaşlar biri bana bu programın nasıl kullanıldığını anlatabilir mi? PC'ye yükledm ama nereye ne yazacağımı anlayamadım henüz  :-\ karışık geldi biraz bana..

deniz

hangi programı yüklediğini bilmiyorum ama büyük ihtimalle bir tuş kombinasyonu iile açılan bir menüsü vardır. onu ve şifresini girersin.

private1907

KeyLogger'ın kullanımına yardımcı olacak bi link buldum. Detaylı (resimli) olarak anlatıyor..

private1907

Bir kişi için kullanacaktım ama tam olarak anlayamadım. Programı tamindir'den indirdim ama kardeşim bu programların içinde de keylogger olabileceğini ve benim şifrelerimi alabileceklerini söyledi. Bir de bu programın kullanım amacı tam olarak ne,onu anlayamadım. Benim pc'deki işlemleri tutuyor. Benim indirme maksadımsa birinin şifrelerini ele geçirmekti. Çok mu kötü oldu amacım :) Kişiyi tanısanız sizde bunun insanlığa hizmet olduğunu düşünürsünüz aslında :)

private1907

Benim şifreler güme gitmesin  :knuppel2:

private1907

son tango

kuzey,bana da antivirüs ve spylar için bişiler versene..

private1907

Ya şimdi ben programı kurdum. Sonra bilgilerini girdim (bi önceki sayfada verdiğim linkteki gibi) ardından start dedim. Ama programı kapadım. Sonrada pc'den kaldırdım. Yani henüz bi belge oluşturmadı sanırım. O virüs PC'ye programı indirmekle bulaşmıyormu?