20.06.19/09:40

PKK Terör örgütünün kuruluşu, amacı, programı

Başlatan Narcotic, 31.08.04/17:30

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

marcos

16.10.04/01:28 #30 Son düzenlenme: 16.10.04/01:30 marcos
Neyi savunmaliyim?
Burada surekli Bir irka hakaret ediliyor Benim usutatlardan ögrendigim böyle..

Irk-cins ayirmam ben...sen turkcusun ama seninle anlasiyorum sen gidip Cecenliye kufur edersen o zaman bosusuruz..

Bu komunizme bok atma oyunlar...Ezilen SINIF ve irkin yanandayiz biz...ezileni savunmak fasistlik degildir

gatetodeath

ezilen insanlar evet ,turgut özal ,ibrahim tatlıses,ibrahim erkal,yıldız tilbe,mahsun kırmızı gül,özcan deniz,inşaat şirketleri,oteller zincirleri ...

kolpalık yapma marcos ,bu ülkenin kaymağını yiyip kolpalık yapma!!!

ezilen insan ekonomik gücü olmayan insan ,bunu bal gibi bilip bana acındırma edebiyatı yapma !

marcos

Bana kardeslik naralari altinda Hakaret etmeyin...Oportunist eyyamci kirmizi guller bizim umrumda degil...Ben OKul istiyorum-ben Tv istiyorum-Ben kitap istiyorum...

Ben anlamiyorum bu dili-bilmiyorum ama bilenler ve anlayanlar var--birakin ögrenmek isteyen ögrensin...

gatetodeath

neyse sen at gözlüğünü takmışsın anlamazsan anlama,ırksal sorun morun yok ekonomik sıkıntısı olan çeker hayatta olmayan yaşar ,sen de bana kitap istiorum tv istiorum fukara edebiyatı yapma...

anlamazsın zaten beynin yıkanmış besbelli ben değiştim ama sen ''nah'' değişirsin kusura da bakma...!

marcos

16.10.04/01:40 #34 Son düzenlenme: 16.10.04/01:53 marcos
cigneyemedigin lokmayi yutma....degisikligini göster bana-kimseyi karalamaya hakkiniz yok--hicbir siyasi alt yapin olmadanda isine gelmeyene edebiyat deme-ekonomik sorun neden var?
bu savas neden oldu?

Sizin istediginiz dgisiklik sizin lokmalariniza göre gecin bunlari hitler kafasi....Sizler teneke takimlariyla mehter cala durun ati alan uskudari gecti--usa nin altina yattik-neden fukara edebiyatimi? bunlar realite--bunlar kaybedimler--neden umay gibileri kurde kufur etti diye--sonra cikti diyojende ona saydi sövdu---snin gibilerde araya girdi yapmayin dedi iki lafda o soktu kacti...

gidin isinize kendi kaosunuz icinde varolma mucadelesi veren zavallilara anlamadıysanız gidiniz basımdan, son aldıgım bir karara göre anlamayan sınıfı ile dialoga girmiyorum...

DeRiN

peki marcos , siz ne yapıyorsunuz ? uzlaşmacı tavırlarınız hep bölücü olmaya yönelik

gatetodeath

16.10.04/01:45 #36 Son düzenlenme: 16.10.04/01:46 gatetodeath
marcos kolpa biri ,bir kaç kürt faşizmine destek veren komünist topluluktan ki (çoğu zaten kürt oluyo bu komünistiz diye idda eden toplulukların üyelerinin) ve web sitelerinden yazılar okuyup kendini komünist sanıyor,düpe düz hitlerin kürt versiyonu ,hitler nasyonal SOSYALİSTTİ canım marcosum ,oku bak kendini bulacaksın hatta hitler t-shirt'üyle gezersin belki ,haa tabi kaşlarına biraz kıl eklemesi yaparsın elemanın olur biter ;) bu da benden sana kıyak olsun ,kolpalık etme bana ,tanıyorum seni,redline ı kandırmayı dene ...

DeRiN

bana oynayın , ben tanımıorum pek kimseyi  ;)  

DeRiN

ya peki ezilenleri savunuyosunuz , gidip afrikadakileri yada asyadakileri savunun , illede kürtler neden ? bi çıkarınız mı var yoksa  ;)  

Umay Kaðan

AlıntıEywallah karsi cepheden sevilmek guzel oldugu kadar kötudur..Komiklik zeka da kalitedir..

Benim bir cephem yok maalesef.. Şuan yalnız düşüncelerim ve ben varım, kendime bir cephe bulamadım..

Senin cephen ne imiş, belki de senle aynı cepheye gelirim.