25.08.19/19:51

yatarken bazen

Başlatan MIKE-TYSON, 28.07.06/21:12

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

MIKE-TYSON

yatarken bazen bütün vucudumun aynı anda sarsılmasıyla uyanıyorum
nedir ne değildir
aniden gelişen bi olay
bi patlama gibi aniden uyanmak
kabus felanda değil

darkmoon

bazen uyku ile uyanıklık arasındaki o geçiş anında bu türden tepkiler oluşabiliyor..
astral seyahat ve lüsid rüya ile ilgili bir konu muhtemelen..
fiziksel bedenin kendini terketmek isteyen astral bedeni durdurmak için bulduğu en kestirme çözüm.. uyanmak.. :P

belki daha başka açıklamaları vardır ama madem ki konu x-files ta açılmış bu durumda ilk akla gelen bu tür bir açıklama..

çok fazla rahatsızlık veriyorsa düzenli uyku ve yüz üstü yatmak çözüm olabilir.. ama gayet güzel bir deneyim fırsatıda heba edilmiş olur bana sorarsan..

arte

ayni sey bende de oluyor. genelde uyumaya yeni basladigim veya uyanip tekrar uyumaya basladigim zamanlarda oluyor. sanki bir deprem veya elektrik carpmasi gibi sarsilarak bir anda uyaniyorum. herhangi bir ruyaya dair hic bir sey hatirlamiyorum. ilk baslarda stres kaynakli olabilecegini dusunsemde emin olamiyorum.

nisan

Bazi insanlar durugoru'nu bilincli, bazilari bilincsizce yaparlar. Bilincsizce'den kastim istemdisi...Bilincsizce yapanlar genellikle;

Uyku esnasinda cok yuksek bir yerden asagi hizli dusus veya carpma hissi yasarlar.
Sicrama olayi yasarlar.
Bazen uyusma seklinde kendini gosterir.

asitikimperia

evet düşüyormuşum gibi.. sık oluyor bende de.

eczacý

ben de de olur o. karabasan dedikleri şey o mu ki  :buck2:

prensesistar

30.06.07/11:38 #6 Son düzenlenme: 21.04.08/14:23 asya
aa bendede olur

Amon

mesajlari okumadim ama bendede kesin olur o :P

yatarken bazen... degil hemen hemen her zaman ciplak yatarim. yanliz yasamanin guzel yanlarindan biri. yorganim ile gece ne yaptigimin detaylarini vermeme gerek yok herhalde :D

son tango

yorganını mı beceriyorsun? :D

Ged

Hahaha ne komik...