26.04.19/19:40

evrim teorisi dogrudur cunku...

Başlatan humanist_, 14.08.08/22:38

« önceki - sonraki »

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kiya

sana açıklamıyoruz, senin gibi "ben kambriyen patlamasını biliyorum" diyen aklı evvel hiç kimseye de açıklamıyoruz. sen daha mısır patlağının nasıl oluştuğunu bilmezsin. hadi bakalım, mısır neden patlar? sen bunu biliyorsan, ben millet meclisinde eşşek gibi anıracağım.

haaa, şimdi sayemde birileri google'dan "mısır neden ve nasıl patlar?" konusunu araştıracak. valla epey eşşeği adam ediyorum ben de haaa, mirdengir gibiyim valla :D

humanist_

sen once kendine bak kiya ya nesin sen??

kiya

olmaz, önce sen dön kendine bak, bana neymiş :P

humanist_

ben musluman turk osmanlı eriyim

kiya

bravo, bakınız sizi alkış ilen karşıladım, sizin için sanırım "son osmanlı" diyebiliriz. :)

humanist_

son degilim ve bunun sonu da olmayacak benim gibi milyonlarca turk genci var

kiya

evet evladım, milyonlarca türk evladı seninle birlikte. hadi evladım, yürü al getir bize varna'yı, liberya'yı. yürü evladım yürü...

conan

Senin evrim tamamlandımıki konuşun. Kiya

kiya

yani evladım, az evvel çubuk tamamlanıp ekranda "completed" yazısı belirdi emme biliniz ki kiya için evrim bir gün değildir, her gündür evladım. yani biz "pazara kadar değil mezara kadar, gelirim senlen fizan'a kadar" şeklinde evrim tahayyüle şeklindeyiz. fakat, şu osman evladımız varna'yı bize getirirse çok eyi olacak. neden derseniz, bakın, ben varna'yı pek severim. karadeniz kıyısında bi sahil kasabasında çay içip tavla atmak ne tatlı olacaktır yani bilemezsiniz.

nisan

Her bolume ozunde  evrim konulu, fakat farkli baslik ismi tasiyan topikler acmanizi oneriyorum sayin arkadaslar..

Din felsefesi------ Evrimde din var miydi?
Felsefe--------Evrimdeki canlilar felsefe yapiyorlar miydi?
Spor-----Evrim elemanlari hangi takimi tutuyordu? Futbol evrim gecirdi mi?
Muzik-------Evrim asamasinda ortaya cikan sanat eserleri var midir? Evrimin mega stari kimdir?
Hukuk -------Evrimlesen canli evrimlestigine dair evrene dava acabiliyor muydu?
Cinsellik-----Evrimdeki elemanlar biseksuelligi biliyorlar miydi?

Bu icerikte topigin aynisi zaten antropoloji bolumunde var. Buraya acmaktaki kasit nedir?